Joneser – Вільні. Альбом

Joneser – Vilni. Альбом

Виконавець: Joneser

Жанр: Електронна, Інді, Поп

10 квітня, 2018

JONESER – новий проект виконавця і сонграйтера Стаса Веречука. Гітарний інді, хукові приспіви, елементи електроніки та сінті-попа.

Joneser – на американському сленгу означає людину, яка сильно чогось хоче.

Я вирішив назвати проект саме так, тому що на даному етапі мого життя це точне визначення мене і моїх амбіцій

ділиться Стас Веречук.

За словами самого артиста, тексти пісень альбому “Vilni” були написані всього за три тижні. Вони наповнені глибиною особистих переживань і зачіпають одвічну тему пошуку себе і життєвих цінностей.

Над дебютним альбомом Joneser працював в студії Iksiy Music, разом з командою саунд-продюсерів, які відомі по роботі з багатьма українськими топ-артистами.

Пам’ятаю той день, коли я перший раз почув першу версію пісні Vilni. За хвилину до цього я абсолютно не розумів, що мені робити з моїми піснями і музикою, з ким мені працювати далі, які у мене взагалі плани? Але коли я почув перші ноти заголовної пісні альбому, все в моїй голові раптом встало на свої місця! Я відразу побачив масу картинок з мого музичного майбутнього!

розповідає лідер проекту Стас Веречук.

Вихід альбому “Vilni” – точка відліку для проекту JONESER. У найближчих планах артиста випуск відеокліпу, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський.

Залишити відгук