Julik - Щастя. Lyric відео

Julik – Щастя. Lyric відео

Виконавець: JULIK

Жанр: Поп

14 лютого, 2019

Саме сьогодні 14 лютого у День закоханих, абітний співак презентує другий лірично-романтичний трек «Щастя»! Додамо, що не так давно артист заявив про початок вокальної кар’єри і наступний трек є продовження авторських напрацювань Julika.

Вже не впреше, саме у дорозі до Julika приходить натхнення. Цього разу рядки пісні з’явилися повертаючись із відпочинку у мальовничих Карпатах.

Щастя у кожного своє! Його не буває забагато, Воно збагачує наше життя посмішкою, теплим словом та просто з ним легше жити. А отримати його дуже просто – треба знайти свою людину, яка буде з тобою за будь-яких обставин,

зазначив співак.

Трек «Щастя» розповідає про простоту спілкування двох закоханих сердець, які отримують задоволення від спільного проведенння часу. Не дарма у пісні є такий рядок: «..Дякую, що ти є», за словами артиста, ці слова ми вкрай рідко говоримо, а Вони є ключовими у стосунках двох закоханних сердець.

Над цим треком, я працював чимало! Отримав нереальне задоволення від створення власного продукту, щоправда переживаю, хочу аби кожен хто любить – пережив ці слова через себе та зрозумів у чому запорука щасливого сімейного життя,

сказав Julik.

Окрім треку у мережі інтернет артист також презентував і лірик-відео на цю композицію! Саме це відео повинне підкреслити усю картину пережитих відчуттів при написанні треку!

Додамо, що дебютна робота «Та яку люблю» отримала неабиякий фідбек від слухачів та колег по-цеху! За короткий термін часу, пісня перетнула позначку у 100 000 переглядів.

Завантажити / прослухати:

Залишити відгук
Увійти: