Julik — Та Яку Люблю

Julik — Та Яку Люблю. Lyric відео

Виконавець: JULIK

Жанр: Поп

10 грудня, 2018

Саунд-продюсер, актор та діджей Julik вперше записав та презентував українцям власну авторську пісню «Та яку люблю», – таким чином артист заявив про початок вокальної кар’єри.

Легка, лірична композиція народилася у пориві натхнення та у прагненні рухатись далі. Відправна точка під назвою «Та яку люблю» – це історія про хлопця, який щодень радіє тому, що має підтримку та опору у своєму житті! Звісно, ж мова йде про коханну людину, яка підштовхує рухатись далі та водночас приносить те, чого нам так бракує.

Донедавна, казав що не знаю чи буду співати! Ось настав цей момент, коли я сам написав пісню та вирішив її презентувати на широкий загал. Зізнаюсь, що вагався чи варто розпочинати цю справу , але опісля перших позитивних відгуків вирішив спробувати!

зазначив Julik.

Особливо у зимову пору нам так хочеться побути в обіймах найрідніших людей, дарувати їм своє тепло та увагу. Прослухавши трек «Та яку люблю» ми замислюємось про те, що нам так потрібно ! Увага, спілкування , добре слово – усе є лейтмотивом цього треку.

Трек «Та яку люблю» народився у дорозі на Закарпатську область, куди їхав із DJ-сетом в один із нічних клубів. Неймовірні краєвиди, незабутні спогади – стали опорою у написанні цієї пісні. Простота у всьому, мабуть, і є тією рушійною силою, яка надихає!

додав артист

Додамо, що покидати професію DJ артист не збирається, запевнив, що буде поєднувати ці дві сфери, адже вони тісно переплітаються одна з одною.

Завантажити / прослухати:

Залишити відгук
Увійти: