Відома українська музична група, учасники національного відбору на “Євробачення 2018” KADNAY випустили ніжний кліп на свою композицію “Колискова”.

Зауважимо, що солісти бенду екс-учасник “Фабрики зірок” Дмитро Каднай і син Олени та Дмитра Коляденко Філ Коляденко, виконали в ролику тільки епізодичну роль.

Режисером кліпу став Макс Деліергієв, який раніше вже працював з музикантами. Макс зняв для колективу знамениту трилогію – “Symphony Of Love”, “Hitchcock” і “Empty Shades”.

Хотілося експерименту … Показати щось більш тонке, невловиме, пограти не в любов і не в пристрасть, а знайти почуття, які всі намагаються приховати, це робота про мить щастя, яка як комета, згорає в секунду. Не встигнеш озирнутися і її вже немає,

розповів режисер.

Ця пісня – це “відчуття” – на межі вигаданого і реального. Історія взаємин двох людей, які легко поборють будь-які межі. Картина їх світу, намальована зсередини,

зізнався автор пісні Філ Коляденко.

Нагадаємо, ще у вересні минулого року іменитий кліпмейкер Алан Бадоєв зняв заворожуючий кліп для групи KADNAY. Тоді хлопці презентували відеороботу на перший сингл зі свого україномовного альбому “Відчуваю“. “Колискова” ж стала останнім треком в цьому EP.

Залишити відгук