Олександр Календа дав своє прізвище власному сольному проектові і сьогодні під іменем Календа презентує свою нову композицію Знайдеш.

Музикою Календа займається з дитинства і за його словами випробував себе у різних сферах – від тяжкого року до акустичного фольку. В якийсь момент він створив тріо, яке успішно концертувало і навіть тривалий час працювало в Китаї, аж поки не розпалося. Саме там, в Китаї, Календа вирішив реалізувати свою давню мрію про сольний проект і це став електронний сольний проект.

Цей сингл є початком всього нового для мене, бо фактично з нього я починаю свою сольну кар’єру. Я навіть написав його у Китаї, а це те місце, де для мене нове просто все

Зараз Календа займається роботою над повноцінним альбомом свого електронного проекту, але вважає, що почати наше з ним знайомство саме з цієї першої композиції Знайдеш, сенс якої коротко описав так:

Як тільки ти починаєш концентруватися над тим, який ти особливий, то стаєш доволі простим. Адже ти і так маєш все для того, щоб бути унікальним.

Джерело: fdr.com.ua

Залишити відгук