Український гурт KARNA з Івано-Франківська презентувала новий відеокліп на пісню “Вітролом”, який увійшов в музичний альбом “Гуцул-метал” (2017). Зйомки кліпу проходили в різних локаціях, включаючи масштабні музичні фестивалі, що відбуваються в Україні.

Режисером відеороботи став Віктор Скуратовський, який вже знімав для KARNA два кліпи – “Party на Прикарпатті” і “Маленька”. Музиканти рок-гурту розповіли, що прагнули поєднати простий сюжет, атрибути рок-н-рол культури і елементи етнічного колориту в образі гуцулів.

Меседж пісні такий же як і в Party на Прикарпатті, тільки іншими словами і картинками. Це друга пісня про нас всіх – людей контркультури. Людей, яких качають метал-ноти і які готові перевернути все догори дном заради своєї музики, ідеї і життєвого концепту!

зазначив гітарист Влад Ярун.

Музикант додав, що частина фінальних дублів була знята під час музичного фестивалю “Файне місто” біля Тернополя. Хоча тоді довелося зробити велику кількість дублів, однак в кліпі “це лише коротка сторінка”.

Крім того зйомки кліпу проходили також на фестивалі “Бандерштат”, в метро столиці і в передмісті Києва в 2018 році.

На зйомках інших локацій, які відбулися вже значно пізніше восени – мені дуже сподобалася лісова. Коли ми туди приїхали, я був шокований красою! Це була дійсно казкова галявина. Там можна було б знімати “Володар кілець”! Запам’яталося ще те, що під вітродуєм було дуже холодно і реально здувало з ніг! Листя, які били по обличчю, а коли співав – потрапляли і в рот! І Володя – наш звукорежисер, який бігав і мішками збирав ті листи! 10-20-30 мішків! І це все сипалося і дуло на нас!

поділився враженнями вокаліст групи KARNA Олексій Шманьов.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук