“ДИВА” – це історія про те, що чудеса трапляються з кожним, слід в них тільки вірити, тому що кожен з нас заслуговує дива. Найбільшим уособленням чудес в українській культурі була різдвяна зірка і вертеп, який інтерпретований в кліпі, наповнених Світлом, Вірою і Дивом.
 
KAZKA - Дива. Відео
Всі образи сучасні, але залишилися архаїчними і легко впізнаваними: Ангел – провісник Чуда, Пастух, який грає на сопілці, Три Царі в коронах і в оксамитових шатах, струнка і спокуслива Смерть, що вабить у свої обійми з келихом шампанського, Чорт, який сховав своє справжнє обличчя, прикрившись хрестом на лобі, Коза в гуцульській гуні і окулярах, і інші герої вертепу.
 
KAZKA - Дива. Відео
Натхненням для створення відео став режисер, сценарист і художник Сергій Параджанов, а також естетика його кіно-шедеврів. Адже недарма в арсеналі групи є цимбали з автографом режисера, які звучали у фільмі «Тіні забутих предків».
 
KAZKA - Дива. Відео

У цьому році виповнюється 50 років одному з найпоетичніших творів Сергія Параджанова «Колір гранату». Наш кліп це вдячність великому майстру за внесок в українську культуру і її розвиток. Як і Параджанов, в своїй роботі «Дива» ми вклали етнографічність, символізм і алегорію. Ми хочемо, щоб наш кліп сприймали не тільки з естетичної точки зору, адже в ньому ми порушуємо вічні теми: життя і смерть, віра і Бог, плотське і духовне, любов і диво

коментує свою нову роботу група KAZKA.

KAZKA - Дива. Відео
Режисером відео став Сергій Ткаченко, який також працював над дебютним кліпом групи «Свята».

Залишити відгук