Український гурт Kazka, учасник шоу “Х-фактор” і національного відбору на “Євробачення 2018”, випустив дебютний альбом Karma.

Звісно, тільки ми вирішуємо, як складуться наші долі. Але все, що повинно статися – станеться. Життя випробовує тебе на міцність безліч разів, б’є боляче, а вчить жорстко. Але всі пісні будуть написані і почуті. Всі твої люди не відведуть очей, торкнуться серця, залишаться назавжди. Не сумнівайся ні хвилини, чи твій це шлях, який би він не був тернистий. Ти знайдеш відповіді, переможеш, дійдеш. Пам’ятай, ти прийшов в цей світ, щоб бути закоханим і в кінці щасливим. Така твоя карма

прокмментували музиканти прем’єру.

Лонг-плей містить десять пісень, серед яких “Свята”, “Діва”, “Сама”, кавер-версія пісні “Мовчати” Кузьми Скрябіна та Ірини Білик і шість нових композицій.

KARMA — це квиток у кінотеатр на захоплюючий фільм про кохання. Прослухати альбом повністю — ніби подивитися це кіно, поринути у справжню романтичну драму та впізнати себе в головній героїні.

Кожна пісня — невигадана історія, тонка та відкрита, чесна та захоплююча. В кожній історії — правда помножена на почуття. В кожній — ти пізнаєш себе, тому що KAZKA не боїться відверто говорити про справжнє, болюче, приховане.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук