KiRA MAZUR презентувала абсолютно нову пісню «Долонями», котра відрізняється від попередніх робіт артистки стилем і емоційним наповненням. KiRA MAZUR, цитуючи рядки з пісні, коментує:

“Ми створені, щоб квіти цвіли поміж нами …”. Я завжди намагаюся бути чесною з собою, з людьми, зі своїми слухачами! Пишу пісні сама, і кожна з них – це справжні почуття. “Долонями” – трек, який огортає цілим спектром емоцій, передає мій внутрішній стан, і всім нагадує, що ми створені одне для одного …

Співачка впевнена, що часом тактильна комунікація має значно велику силу ніж будь-яке словесне визнання, це і стало головною ідеєю пісні і кліпу, режисурою якого займалася сама Кіра, спільно з відомим дизайнером Оленою Олійник (Oleynik Studio). У відео артистка покаже найрізноманітніших, але, головне, реальних людей: закохані пари, сім’ї, друзі, батьки-діти. Не вигадані відносини зі справжніми переживаннями і почуттями будуть продемонстровані через мікрорухи рук, погляди, емоції.

Основна ідея «Долонями» – заснована на правді і щирості – у кожного з нас є своя історія становлення в житті і ці історії теж будуть озвучені. Випуском пісні і кліпу KiRA MAZUR запустить соціальний рух, так званий, круговорот правди. Артистка готова розповісти свою непросту, але щиру історію, одна частина, якої буде розкрита в самому кліпі на пісню «Долонями». А поки насолоджуємось прослуховуванням композиції.

Залишити відгук