Український співак Kishe випустив сонячну роботу life-style на пісню “В літо”. Трек спочатку був написаний Яною Ковальовою англійською мовою і мав назву One Life. Пізніше з’явилася українська версія “В літо”. Режисером кліпу виступив сам Kishe, оператор і співрежисер – Олександр Швець.

Композиція про те, що у нас одне життя і як би не було складно, треба мріяти, подорожувати і намагатися зробити все, щоб побачити світ, пірнати в блакитне море, зарядитися енергією на весь рік.

Ніцца, Сен-Тропе, Канни, Монте-Карло, Лігурійські острова – все це в новій відеороботі. Не обійшлося без вечірок, DJ-сетів і виступів Kishe, які також увійшли в відеороботу.

Нашим головним завданням було передати настрій прозорого синього моря, білосніжних вітрил, надзвичайної енергетики, вічної молодості. І нікого там не хвилює сніг, мороз, нечищені дороги… там безтурботний відпочинок. Тому ми вирішили підбадьорити глядачів і раніше уявити нашу нову роботу. Сподіваємося, ми зігріємо вас своїм кліпом. Вірте, що літо прийде, буде тепло, сонячно і весело. А яким саме воно буде-це вже залежить від нас самих

прокоментував нову відеороботу Kishe.

За перший тиждень трансляції на телебаченні, кліп потрапив до рейтингу ТОП-10 кліпів.

Під час зйомок не обійшлося і без труднощів. Одним з неприємних моментів в Монте-Карло стала зустріч з поліцією. Необхідно було зняти машину зверху і знайшли місце, яке нагадувало громадський парк, де грали люди, бігали діти.

На восьмому дублі команду оточили багато чоловіків, які голосно кричали по-французьки. Англійською вони відмовилися розмовляти. Чоловіки викликали поліцію і приїхало п’ять машин. Артисти намагалися порозумітися і вибачитися, але це було складно, тому що тільки після приїзду третьої машини зрозуміли англійську мову.

Знімальну групу ретельно перевірили і через три години відпустили, зробивши попередження. Як з’ясувалося пізніше, це був приватний крикет-клуб, і для того, щоб там знімати, треба було брати дозвіл заздалегідь. Час було, на жаль, втрачено, але це не зробило кліп менш літнім, сонячним і позитивним.

Залишити відгук