Kozak System оприлюднили в мережі новий мультиплікаційний кліп на пісню «Фарисейська», присвячений проблемі існування Московського патріархату в сучасній Україні.

У кадрі унікального мульт-відео присутні і сам Ісус Христос в жовто-блакитний тозі, який повстає в кліпі в трьох вимірах: Хіппі, що уособлює світ і гармонію, художника – творця, козака Мамая – борця з фарисейством, присутні самі «фарисеї», в яких з легкістю вгадуються діячі московської пропаганди і православної церкви МП, Бобан з Бобаном Марковичем, самі музиканти Kozak System і навіть автор слів – відомий поет Артем Полежака.

Нас давно і гостро турбує тема впливу Московського патріархату на свідомість українців. Її присутність в сучасній Україні є неприпустимою. Це абсолютно ворожа нам субстанція, а її діяльність несе прямі збитки нам і нашим дітям. Пісня «фарисеїв» саме для цього і написана, щоб культурними засобами, і в іронічній формі вказати на існування цієї проблеми

говорить про нову пісню фронтмен групи Іван Леньо.

За візуальне втілення контраверсійної пісні взялася Франківська майстерня «Теплі іграшки», відома своїми надзвичайно зворушливими образами, реалізованими в глиняних фігурках:

З відео можна оживити глиняні мініатюри, сформувати характер і світогляд скульптури, а це дуже захоплюючий процес. Ця пропозиція стала приводом для “Теплих іграшок” вперше виконати важливу роль в кліпі, а для мене випробувати себе в ролі режисера-сценариста музичного твору. «Фарисейська» під три чорти актуальна пісня, котра несе в собі багато сенсів.

Круто, що зйомками зайнявся Артем Російсько, який творить анімацій. Цікавим моментом в роботі став кадр з міні-«потопом», який накриває фарисеїв. Потрібно було з першого разу красиво накрити хвилею «фарисейський пляж».

Сподіваюся ця робота стане однією з родзинок в творчості KOZAK SYSTEM, адже це перший глиняний кліп в українському інформаційному просторі, що робить його унікальним,

коментує співпрацю скульптор-мультиплікатор Богдан Савлюк.

30 березня цього року Kozak System з концертним аншлагом презентували свою четверту платівку «Не Моя», до якої увійшли 8 композицій про складне і драматичне кохання. Гостросоціальна «Фарисейська», яку по меседжем самі музиканти називають “релігійним «Маніфестом»”, була представлена через місяць після релізу альбому «Не Моя».

Залишити відгук