Хоч група Kozak System і представили недавно свій новий альбом Не Моя, але традиційний шлях шоу-бізнесу – не їхня стихія. Тому сьогодні хлопці продемонструють цілком нову пісню “Така, Як Літо”, котра не входить в новий альбом, а є вже зарубкою аж на наступний диск.

Прикметно, що це невеликий експеримент для “козаків”, оскільки всі їхні попередні пісні були швидше співаною поезією, бо текстами до композицій вони брали, як правило, вірші українських поетів. Але з “Така, Як Літо” вийшло по-іншому. У Kozak System вже була музична основа, але бракувало тексту і от як вирішилася проблема за словами Івана Леня:

На одному з фестивалів перед нами виступала група Мері. І вокаліст групи Мері познайомився з нами, чи то ми з ним. Ми розказали про свої плани і він запропонував, що спробує написати свою версію тексту.

Kozak System оцінили спробу схвально і взяли трек в роботу. Тепер вони визнають, що літню пісню можна було б випускати і швидше в люди, а не чекати аж до липня. Але весь цей час музиканти доробляли трек. І взагалі – ліпше пізно, ніж ніколи.

Джерело: fdr.com.ua

Залишити відгук