Український гурт KOZAK SYSTEM представив унікальний і незвичайний кліп “Я віддам”, який їм допоміг створити відомий режисер, що працює в Австрії. Після Нацвідбору члени групи вже готові представити новий альбом в Києві 30 березня.

KOZAK SYSTEM недовго відпочивали після відбору на Євробачення-2018 і, вже 1 березня представили кліп на пісню “Я віддам”.

Слова до неї написав постійний автор відомих хітів KOZAK SYSTEM Сергій Жадан. Причому кліп вийшов непростим для групи: на екрані розгортається драма почуттів, вплетена в трихвилинну музичну історію.

Відеокліп “Я віддам” – це свого роду короткометражне кіно. Тут немає звичної гри музикантів і традиційних синхронів. Зате є діалоги і монологи без музичного супроводу; лінія, яку грають актори, і навіть художня лінія, яку відіграє той чи інший колір.

Завдання було непростим: розповісти історію за три хвилини так, щоб слухач не тільки захотів послухати і подивитися її ще раз, а також виніс з побаченого те особисте для себе. Я не відриваю музику і відео одне від одного – вони повинні бути “дуетом” . і якщо це вдається – задум успішний. “Вінегрет” з силіконових beauty-шотів, дорогих локацій і безглуздих кітчевих прийомів мене, ні як глядача, ні як режисера ніколи не цікавив

говорить режисер відео Алекс Сігалов

Він вирішив спробувати себе в амплуа кліпмейкера і запропонував співпрацю відомому українському гурту KOZAK SYSTEM. Працює режисер в Австрії. І саме там він вирішив втілити сценарій пісні, його надихнула своєї “справжністю”.

У пісні “Я віддам” мене відразу ж зачепила щирість. Це не просто слова, заспівані вокалістом – це реально прожите історія і це відчувається. Саме тому для свого кліпу я вибрав цю пісню,

коментує співпрацю режисер.

До речі, відео буде боротися за перемогу на фестивалі короткометражного кіно у Відні VIS Vienna Independent Shorts.

30 березня KOZAK SYSTEM презентують свою нову, четверту платівку “Не Моя” (куди також увійде і трек “Я віддам”) під час сольного концерту в київському клубі Atlas.

Алекс Сігалов – призер кінематографічних нагород, серед яких Cesar Awards, German Design Award і ін. Серед його робіт – ролики для таких відомих світових брендів як Mercedes, Otto, Estée Lauder, Marionnaud, PEZ, Velux, ÖAMTC, BMVIT.

Залишити відгук