Українська співачка Lama презентувала кліп на пісню “Привіт, привіт” на своєму каналі в YouTube. Зйомки відео проводились в Португалії. У сюжеті ролику співачка їде в автомобілі з чоловіком, який, як з’ясовується в фіналі, є її коханим.

Заради ефектних кадрів Lama навіть не звернула уваги на штормове попередження, яке оголосили в регіоні і це ледь не закінчилося фатально. Зйомки проводилися в лісі і на березі океану. За сюжетом, співачка повинна була зайти далеко в воду, а її обранець в ролику спостерігав за цим. Штормове попередження, яке оголосили в Португалії, не злякало знімальну групу, тому роботу над відео продовжили. Таке рішення ледь не призвело до трагедії.

Під час занурення Наталю Дзеньків раптово накрила велика хвиля, яка збила її з ніг. Зірка не очікувала цього, тому миттєво опинилася під водою. Музикант гурту, який в кліпі грав роль коханого співачки, найближче знаходився до Наталі Дзеньків, тому кинувся її рятувати. Чоловік встиг вчасно витягнути вокалістку з штормових хвиль океану і винести її на берег.

Варто зазначити, що відеоробота справді вийшла ефектною.

Залишити відгук