Співак LAUD (Влад Каращук), який чудово проявив себе у фіналі Національного відбору-2018, потішив шанувальників новим відео на композицію “Вигадав”. Електронний саунд пісні можна вважати лаунжевим, він чудово впишеться в плейлист тих, хто шукає музику, яка заставляє релаксувати. Цікавий тембр та манера виконання LAUD, заставляють меломана вмикати на повтор.

Режисером відео виступив Максим Ксенда, котрий вже працював в тандемі з такими популярними артистами, як Джамала, Сергій Бабкін, ТНМК, Христина Соловій та 5Nizza.

Ідея кліпу мені здалася дуже цікавою і кінематографічною. Хоча ми знімали до глибокої ночі, процес йшов легко. Добре, що потрібно було грати самого себе, а не якогось маніяка-шизофреніка. У відео зашифрована детективна історія, ми розраховуємо на уважних глядачів, які зможуть побачити і зрозуміти сюжет. Я дуже задоволений результатом! Вийшло навіть краще, ніж я уявляв у своїх найсміливіших мріях. Це, друзі, справжній трилер, який вам захочеться переглядати

прокоментував LAUD своє нове творіння

До слова, нова композиція “Вигадав” разом з іншими піснями дебютного альбому вперше буде представлена наживо на першому сольному концерті LAUD, який відбудеться 7 квітня в столичному клубі Bel étage, а реліз самого альбому запланований на другу половину 2018 року.

Залишити відгук