LAUD - Вигадав

LAUD – Вигадав

Виконавець: LAUD

Жанр: Поп

16 березня, 2018

“Вигадав” – новий сингл співака LAUD. Автором слів виступила Катя Рогова, а музика написана Владом Каращуком спільно з електронним музикантом Романом Череновим (aka Morphom).

7 квітня в клубі Bel étage (Київ, вул. Шота Руставелі 16а) відбудеться перший сольний концерт співака LAUD, одного з найбільш яскравих і талановитих виконавців нової української сцени. Молодий артист представить свою першу концертну програму, яка стане основою для його дебютного альбому, реліз якого відбудеться в 2018-му.

Ігор Тарнопольський, продюсер LAUD:

Вражаючі вокальні дані, багаторічний сценічний досвід (Владу всього 20 років, з них 11 він виступає як професійний співак), танцювальний грув і романтика в кожному рядку, сучасне звучання і висококласний бенд, зроблять дебютний сольник LAUD одним з найбільш яскравих весняних концертів Києва

коментує продюсер артиста Ігор Тарнопольський

У лютому цього року LAUD привернув увагу масової аудиторії завдяки прекрасному виступу на Національному відборі Євробачення – 2018, яке транслювалося в прямому ефірі телеканалів СТБ і UA: Перший. За результатами першого півфіналу він посів перше місце, отримавши найвищий бал від журі і сім балів від телеглядачів (за нього проголосувало майже 15% глядачів).

Залишити відгук