Українська співачка і півфіналістка телевізійного проекту “Голосу країни-7” Катя Чілі в колаборації із зіркою джазу Лаурою Марті записали спільний трек, присвячений четвертій річниці розстрілів на Євромайдані.

Відео було опубліковано на YouTube-каналі Лаури. Проникливою піснею, яка отримала назву “Пташина Молитва”, артистки вшанували пам’ять героїв Небесної сотні.Автором композиції виступила сама Лаура.

Ця пісня – спільна робота з неперевершеною етно-співачкою Katya Chilly, а також джазовими музикантами: Михайлом Балага, Олегом Пашковським, Єгором Гавриленко і Аліком Фантаєвим

повідомила автор пісні.

Варто відзначити, що “Пташина Молитва” створювалася під час Євромайдану, тому вона має глибокий духовний зміст і сильне емоційне напруження. Композицію представили слухачам саме в день пам’яті масових розстрілів Небесної Сотні на Майдані.

Багато днів ми ходили на Майдан, годували і поїли чаєм замерзлих, втомлених людей, допомагали їм, носили ліки і теплі речі … Це була холодна, жорстока зима … яка назавжди залишилася в нашій пам’яті, в нашому серці. Біль і втрата, втрачені і зламані душі, сльози матерів … Я згадую, що засинала тоді щовечора з молитвою. з молитвою про мир в країні. і в якийсь момент відчула, як моляться разом зі мною птиці, моляться за Україну, за світ. Може не всі людські молитви чути Богу, але птахи так близько до неба, до Нього …

згадує Лаура Марті.

Залишити відгук