Учасник «Голосу країни-4» Лео Мантіс, який вивчив українську мову всього декілька років тому, презентував нову авторську композицію «Вільна», яка є особливлю для артиста, оскільки вона єдина на весь альбом – написана під піаніно, а всі інші – під гітару.

Пісня з’явилася під дуже складними емоціями. Мабуть кожен з нас проживав той момент, коли розумієш, що настав час розійтись з людиною, почуття до якої колись були сильніше за усе. Так, це болючий, тяжкий процес та він — на краще. Це — історія чоловіка, який віддав все що міг дівчині, а вона просто гралася його почуттями.

Я довго шукав прості слова, щоб щиро передати почуття, без зайвих пояснень. І в кінці є вкрай важлива для мене фраза: “Ти перемогла — мені вже не болить”…

розповідає Лео

Відео фільмувалось в Києві режисером та автором ідеї Ігорем Стєколенко. Композиція «Вільна» увійде до дебютного альбому Лео Мантіса, який налічуватиме 10-11 композицій, і в якому не буде жодного прохідного треку. Презентація ж самого альбому відбудеться наприкінці весни.

Залишити відгук