LIA - Кращою

LIA – Кращою

Виконавець: LIA

Жанр: Поп

19 листопада, 2018

Прем’єра композиції відбулась на конкурсі української пісні “Хіт-Конвеєр” від теканалу М2 і допомогла співачці увійти в число фіналістів. Це й не дивно, співачці майстерно вдалося підійняти актуальну проблему сучасного світу – «бути, а не здаватись».

«Кращою» – це своєрідний маніфест, заклик до того, щоб зняти маску і бути справжнім, пишатися тим, ким ти є, і радіти кожному власному досягненню. Головне – ніколи не зупинятися і отримувати задоволення від кожного зроблено кроку. Саме тому вона знаходить відклик в серці кожного слухача.

Життя людини – це нескінченний рух, пошук себе, а не слідування трендам. Лише будучи самою собою і займаючись тим, що подобається і приносить задоволення, а не слідуючи за іншими, людина досягає нових висот.

Не потрібно протиставляти себе іншим. Всі люди різні, зі своми історіями, своєю життєвою боротьбою. Єдина людина, з якою ти можеш себе порівнювати – це ти “вчорашній”. Потрібно бути кращим не за когось, а за себе в минулому

говорить співачка.

Мрій масштабніше! Прикладай більше зусиль, але досягай поставлених цілей, навіть якщо на це знадобиться більше часу.Не намагайся бути “таким” або “не таким” як всі, просто будь собою, і ти досягнеш успіху.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук