Днями відбулася прем’єра відеокліпу від Лілу, – як на українських телеканалах, так і на офіційному каналі співачки на YouTube.

В кліпі “Коли є ти” показана вся палітра емоцій коханої людини. На прикладі міміки Лілу демонструється весь той позитив, який випромінює закохана людина – і не важливо, в життя закохана чи в іншу людину.

На знімальному майданчику Лілу зібрала справжні закохані пари, яким не довелось грати на камеру – вони поводили себе так, як ведуть себе в реальному житті.

Необхідно бути дуже хорошим актором, щоб на зйомках кліпу грати щирі емоції. Я вирішила, що максимально з цим завданням справляються ті, кому не доводиться грати – хто, як і в перший день, відчуває ейфорію від кожної зустрічі зі своєю половинкою

говорить співачка і телеведуча Лілу про прем’єру свого кліпу “Коли є ти”.

За словами прихильників Lilu, атмосфера ейфорії передається навіть через дисплей монітору при перегляді нового відеокліп. А рядок із пісні “Все живе і дихає – тільки коли є ти” – це своєрідний лозунг цієї весни.

“Lilu поєднує в собі неповторний тембр голосу і жіночність. Вона неймовірно артистична і в буквальному сенсі коли її слухаєш, уявляється, що вона “співає лише для тебе” – коментують глядачі нове відео співачки

Залишити відгук