Відео V I M A N A ясно показує, як наша душа, будучи у вічному пошуку, знаходить побоювання і підозри, трактує багатьох людей як ворогів. Якщо ми не бачимо обличчя (обкладинки), якщо ми не визнаємо звичайних візерунків, то ми не розуміємо багато і страшно сумніваємось у всьому та у всіх. Коли наша душа втрачає здатність відчувати себе, ми більше не віримо в допомогу та любов. Люди закриваються в собі, включаючи в собі темряву. Тому нам так важко бачити тих, хто хоче допомогти і привести до світла.

Віма́на — літальний апарат, описаний у давньоіндійській літературі. Згадки про вімани і вахана трапляються в давньоіндійському епосі. У перекладі зі санскриту епітет «Вімана» означає «виміряні, протяжний» і може позначати як царську палату, так і колісницю.

Образ Вімани сходить та колесить по небу візком Індри та інших арійських божеств, які згадуються у «Ведах» і мають паралелі в міфології греків (колісниця Геліоса), германців (Сонячний візок) та інших індоєвропейських народів. А. Ч. Бгактіведанта Свамі Прабхупада називав Вімана «духовними літаками».

Залишити відгук