Українська співачка Marietta Ways презентувала нове відео на пісню «Новорічна». Танці на подарункових коробках, жовте кімоно і сніг, який замітав усе на своєму шляху, – так проходили зйомки кліпу на нову пісню фіналістки національного відбору Євробачення, української співачки Марієтти Вейс.

Композиція «Буде все гаразд» (Новорічна) надала зйомкам новорічний настрій. На майданчику панувала атмосфера майбутнього свята і веселощів. Не вистачало шампанського, апельсинів, олів’є і бою курантів.

Спеціально для цього кліпу побудували складну триметрову конструкцію з 60 подарункових коробок. Марієтті і балету поставили непросте завдання: піднятися на самий верх імпровізованої піраміди і станцювати. Один хиткий рух, необдуманий крок вліво або вправо – і всі артисти повалилися б на підлогу. Під час фінального кадру, коли співачка з балетом виявилися на піраміді, коробки захиталися. Оператор примружився від страху, у режисера затряслися руки, але зупинити зйомку ніхто не наважився:

Ви навіть не уявляєте, як ми розхвилювалися, адже слабка конструкція в будь-який момент могла розвалитися, і дійсно диво, що цього не сталося,

розповіла режисер відео Інна Грабар.

Але на цьому пригоди не закінчилися. Під час чергового дубля мало не розгорілася пожежа, коли один з артистів балету випадково зачепив паперову коробку бенгальським вогнем. Взагалі пісня «Новорічна», яку написав композитор Дмитро Сидоров і поетеса Діана Гольде, – дуже легка і позитивна, тому наповнити відео постпродакшеном або глобальною історією завданням не стояло. Хотілося показати все максимально просто і барвисто. За основу взяли подарункові коробки, а танці додали для настрою.

Яскравим вийшов і образ співачки. Марієтта з’являється в кліпі в жовтому кімоно. Над нарядом працював бренд Pako Studio – Женя Кирієнко і Люся Константинова. Ці люди співпрацювали з Настею Каменських, Олею Поляковою, Дашею Астаф’євою. За макіяж відповідала зоряний стиліст Марина Борщевська. Перейнявшись атмосферою майбутнього свята, Марієтта розповіла про свою найбільш екстремальну зустріч Нового року.

Для мене Новий рік – сімейне свято. Я намагаюся його відзначати з близькими, але були в моєму житті і екстримальні його зустрічі. Наприклад, мені дуже сподобалося зустрічати Новий рік в горах, на трасі, катаючись на сноуборді. Запам’ятався Новий рік в Грузії, коли горіли бочки і виступали грузини з факелами. А одного разу в Туреччині туркені танцювали на морозі під бій курантів у відкритих костюмах, це було дуже яскраво і незвично,

згадує Марієтта.

Залишити відгук