MARU – Manifest. Lyric відео

MARU – Manifest. Lyric відео

Виконавець: MARU

Жанр: Електронна, Поп

5 червня, 2018

Новий трек групи MARU “Manifest” навряд чи відповість на ваші особисті питання, але, можливо, підштовхне до доленосних рішень або правильного вибору. Лідер групи Денис Дудко розповідає, що це пісня про тих, хто з головою пірнає у незвідане:

Композиція не тільки про нас і наших шанувальників. “Manifest” для тих, хто не боїться нового, не боїться йти вперед з піднятою головою, поки інші йдуть протертою дорогою. Для тих, хто не боїться робити цей світ цікавіше і яскравіше.

“Manifest” – нетипова для музикантів композиція. Група заглибилася в електронне звучання в поп-музиці. Наприклад, бас-партія пісні була зіграна не на гітарі і не на контрабасі, а на синтезаторі Moog Sub Phatty. За словами Дудка, “Manifest” народився швидко і в напівдрімоті:

Мелодія приспіву прийшла до мене уві сні, а конкретно під ранок, коли ти прокидаєшся, але ще лежиш з закритими очима. Я швидко встав і на гітарі підібрав гармонію, щоб не забути. Слідом, хвилин за п’ять, народився перший куплет, а до кінця дня – весь текст.

Денис додає, що “Manifest” задає загальний настрій нового студійного альбому. Платівка планується до випуску влітку цього року.

Залишити відгук