#Татанці !
Так, з хештегом!
Бо це вірусно і запально!
Це яскраво, сонячно і нестримно! Нестримно так, що навіть ліхтарі в кліпі не можуть встояти і приєднуються до вірусних рухів.
В #Татанцях всі ваші рецептори будуть задіяні!

Цей кліп ми зняли в Іспанії, на батьківщині Сальвадора Далі не просто так! Це символічно, адже такі люди, як Далі і Гауді – це люди, які не мали рамок і обмежень своєї фантазії і втілювали свої найбожевільніші задуми в реальність,

каже Марина Тимофійчук.

Окрім того ми вирішили портрет Далі, його роботи, будинок Гауді перенести на моє пальто, з якого Сальвадор нам в кліпі навіть бісики пускає часом.

Пальта в кліпах Марини взагалі стають родзинкою і щоразу містять безліч символів. Цього разу на пальто з‘явились навіть ноти пісні #ТАТАНЦІ, а ще – танцюючі люди, і нагадування про час, який «тече»:

Я життя сприймаю так: живи сьогодні, якщо ти носиш ідеї (пальто – це така метафора носіння ідей), втілюй їх в життя! Хочеш танцювати – танцюй, хочеш співати – співай! Мрієш поїхати в Барселону і побачити ближче Далі і Гауді – збирай валізи і вперед!
Розвивайся, подорожуй, твори і кайфуй!
Живи без рамок, обмежень і безупину твори!

Щодо зйомок, то з України в Барселону поїхало 19 членів команди, але, напевно, ще втричі більше іспанців українського походження приєдналися до нас. І у кожного була своя роль: хтось танцював в кадрі, а хтось відновлював в консульстві вкрадені документи 😣
Так! Курьози не оминули знімальну команду: в самісенькому центрі Барселони в арендованій для пересування команди машині розбили скло і вкрали рюкзак з закордонним паспортом і гроші однієї з акторок. Проте, це не стало на заваді створенню цього потрясного твору!

Отже, презентуємо вам весняний танцювальний кліп, від якого музикою навіть пахне! Танцюйте, стрибайте і підспівуйте!

Залишити відгук