MÉLOVIN - З тобою, зі мною, і годі. Відео

MÉLOVIN – З тобою, зі мною, і годі. Відео

Виконавець: Mélovin

Жанр: Поп

15 січня, 2019

21-річний український виконавець Melovin презентував нову відеороботу до ліричної композиції “З тобою, зі мною, и годі”, яку фанати вже встигли оцінити.

У понеділок, 14 січня, на офіційному YouTube-каналі Костянтина Бочарова (справжнє ім’я Melovin) з’явилося нове відео, в якому співак показав свій “внутрішній холод” і депресію.

Щоб показати ту сильну мерзлоту всередині мене після невдалих спроб знайти любов, ми з режисером Юрою Катинським перенеслися в холодну зиму. Сильний холод допоміг мені краще передати глядачеві емоції від пісні, яку мені часом важко навіть виконувати на концертах. “З тобою, зі мною, і годі “- далеко не про осінь, яка за вікном. Вона – про внутрішній холод, про ту депресію, яка з’являється, найчастіше, коли в житті людини зникають фарби,

зізнався Melovin.

Шанувальники в коментарях написали, що кліп вийшов дуже емоційним і душевним. Користувачі відзначили, що найяскравішою “родзинкою” в ролику була посмішка у фіналі кліпу.

“До мурашок”, “Кліп шикарний, на очах сльози, емоції зашкалюють”, “В кінці усмішка це просто ідеальна ізюминка”, “найкращий і душевний кліп”, “Як це зворушливо”, “найтепліший кліп”, “Я в захваті, просто немає слів “, – написали фанати.

Завантажити / прослухати:

Залишити відгук
Увійти: