17 серпня 2017 року столичний електронний тандем Midnight Daddies випустив четвертий за рахунком україномовний сингл під назвою «Відключи Тайм» з гостьовим вокалом Olya Gram. Трек закликає забути про час, відпустити розум i зануритись у вир нестримних танців, шалених емоцій i повністю віддатись почуттям.

«Цей трек про ніч – улюблену пору доби Midnight Daddies. Коли більшість людей лягають спати, хтось зривається з місця і їде на пошук пригод, нових емоцій, нових знайомств; йде танцювати до самого ранку, віддаючись непередбачуваній і загадковій ночі повністю. Часом це так потрібно – відволіктися від усього, що напружує і зробити щось дійсно шалене та незабутнє», – розповіли про сингл Midnight Daddies.

Midnight Daddies – електронний тандем з Києва, що складається з двох діджеїв і саундпродюсерів – Дмитра Димова та Нікіти Гончаренка. Проект працює в жанрах future house та deep house.

Проект, створений у 2016 році, зумів за короткий час підкорити великі радіостанції України (Kiss FM, DJFM, NRJ, POWER FM та інші) своїми хітами, а також зайняти лідируючі позиції у престижних чартах (#1 в UA TOP DANCE на DJFM з треком «Є Я», #2 з треком «Особистий Рай» в 10Dance на KissFM, у п’ятірці лідерів з треком «Є Я» у 10Dance).

Залишити відгук