MONATIK — «Свято наближається» (Coca-Cola)

MONATIK — «Свято наближається» (Coca-Cola). Lyric відео

Виконавець: MONATIK

Жанр: Поп

19 грудня, 2018

Зима у багатьох з нас асоціюється з першим снігом, святковим фургоном Coca-Cola і тепер уже треками MONATIK.

Як тільки стало відомо, що MONATIK почав співпрацю з легендарним брендом фани почали радіти: MONATIK виконає відому усіма пісню “Свято наближається”. Але музикант не тільки виконав трек, а ще й зробив нову версію в своєму власному прочитанні.

У коментарях на YouTube-каналі MONATIK фани вже написали про те, що нова версія легендарної пісні “Свято наближається” їм дуже сподобалася. Більш того, користувачі заявили, що тепер будуть дивитися рекламу по телевізору тільки для того, щоб ще раз почути творіння кумира.

«Відразу новорічний настрій від вашого реміксу. Одночасно зворушливий і танцювальний трек »,« такий симпатичний, зваблівій голос. Ааа я просто таю. У Монатіка даже реклама – хіт! Обожнюю вас »,« Нарешті маркетологи зрозумілі силу української мови та пісні. А Монатік як завжди на вісоті! »,« Класна пісня, но немного нагадує рекламу »,« Монатік як завжди качає! »,« Бомба! Відразу святковий настрій »,« Супер відео дуже заводі! Під Новий Рік пісня супер »,« Крутий ремікс всім відомої з дитинства мелодії »,« Найцікавіша реклама про coca-cola », – написали шанувальники MONATIK.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук