MONATIK та Ніна Матвієнко - Цей день

MONATIK та Ніна Матвієнко – Цей день

Виконавець: MONATIK, Ніна Матвієнко

Жанр: Етно, Поп

9 квітня, 2018

Співак MONATIK і легенда української сцени Ніна Матвієнко несподівано для всіх зійшлися на одній сцені, щоб подарувати публіці надзвичайно красиву пісню. Це сталося 1 квітня на концерті “Вечір прем’єр з Катериною Осадчою”.

Два абсолютно різних артиста виконали стильну україномовну пісню “Цей день”, автором якої є Діма Монатік.

Нагадаємо, що нещодавно MONATIK відсвяткував своє 32-річчя. Також в мережі з’явилася яскрава фотосесія співака і шлягера української естради Ніни Матвієнко в несподіваних образах.

70-річна народна артистка Ніна Матвієнко з ірокезом і рожевим волоссям була в образі справжнього панка. Не менш епатажними були образи Діми Монатика.

За словами Ніни Митрофанівни, їй було з Дімою легко знайти спільну мову. А ще її дивувало, як швидко артист може співати.

А тим часом MONATIK зізнався, що попрацювавши з Ніною Матвієнко він зрозумів, що вона ще може дати фору багатьом артистам.

Ніна Митрофанівна – яскравий доказ того, що відчуття людини не завжди збігаються з віком в паспорті. Ви тільки подивіться, на які кардинальні, я б навіть сказав неординарні, провокаційні зміни вона погодилася. Ось це, на мою думку, відчувати життя в кожній миті і робити це яскраво! якщо у людини багатий внутрішній світ, якщо у нього є душа, то з ним добре і цікаво, незалежно від того, двадцять йому або дев’яносто. Я дуже щасливий, що все вдалося і такий несподіваний дует перетворився в таку світлу, значиму пісню

говорить MONATIK.

Залишити відгук