Талановитий український саунд-продюсер і музикант Роман Черенов (він же Morphom) кидає собі новий творчий виклик. З виходом потенційного річного танцювального хіта «Ти Знаєш» проект Morphom стає більш масштабнішим. Автор музики, фронтмен, лідер повноцінного лайв-бенду. Відразу кілька нових амплуа і потужний склад: досвідчений барабанщик Євген костіцу і Ніл Тарасов – діджей, саунд-продюсер і колишній учасник групи The Erised.

Сьогодні Morphom діє від зворотного. Тепер він сам виходить за рамки власного звичного звучання.

Ще на початку нульових я починав свій шлях в музиці з участі в різних метал-групах, де, в тому числі, був і вокалістом. У продюсування я прийшов в 2011 році. З цього моменту я перестав співати, мене захопила електроніка і музика для кіно. Знадобився час, щоб підготуватися до нового марафону, який стартує прямо зараз!,

каже музикант.

Через власну творчість Morphom намагається доносити актуальні тренди світової електронної сцени до широкої аудиторії в Україні: future beats, tropical house, елементи UK garage. Критики відзначають вплив на саунд Morphom релізи австралійського продюсера Flume, з чим сам Роман легко погоджується: «Коли я вперше почув його, у мене волосся стало дибки – одночасно від захвату і подиву».

У відео «Ти Знаєш» легко впізнати нічний Київ. Крім самих учасників проекту Morphom, в кліпі знялася актриса Анна Сеттарова. Режисером став сам Роман Черенов: «Ми не ставили собі за мету зняти якусь складну драматургію. Швидше хотіли передати характер дівчини і загальну емоцію пісні. Сподіваюся, нам це вдалося!».

Залишити відгук