Українська співачка Мята та латвійський співак Маркус Ріва презентували спільну композицію «Не відпускай». Для обох виконавців, попри чималий досвід на сцені, ця дуетна робота стала першою.

Коли серця двох творчих особистостей б’ються в такт, тисячі кілометрів – не перешкода. Що з легкістю довели українська співачка М’ята і латвійський співак Маркус Ріва.

Пісня була написана ще кілька місяців тому. Планувала її як сольну, ліричну і навіть записала вже демо-версію в студії. Однак чогось мені в ній не вистачало

розповідає М’ята.

Все вирішив випадок, а точніше знайомство М’яти з Маркусом Рівою на церемонії М1 Music Awards. У той же вечір артисти заговорили про дуетною пісні. Головним питанням стало тільки, як технічно записати трек, адже Маркус Ріва проживає в Ризі і часто виступає в різних країнах.

Останнім часом я часто буваю в Україні, і Київ здається мені вже рідним містом. Давно думав про дует з кимось саме з України, тут так багато красивих і талановитих дівчат. Після знайомства з М’ятою я зрозумів, що може вийти щось дуже круте,

поділився емоціями Маркус Ріва.

Спочатку я записав частину пісні в Ризі, а М’ята в Києві. Щоб завершити наше творіння, я прилетів до Києва, і ми буквально за вечір записали фінальну версію.

Зрештою дуетну композицію «Не відпускай» вийшла романтичною, повна емоцій і танцювальних ритмів. Саме такий результат, як зізнаються виконавці, вони і очікували від свого загального музичного експерименту. Дуетне відео артистів – це настрій пісні та почуттів.

До слова, «Не відпускай» стане черговим синґлом в україномовному альбомі М’яти, вихід якого планується навесні.

Залишити відгук