Співачка Natalie Gioia презентувала в соціальних мережах новий україномовний deep-house сингл – “Кольори”. Основна ідея пісні відображає ставлення співачки до вже типової для наших днів невизначеності в стосунках:

Ця пісня акцентує увагу на реаліях відносин між двома друзями. Вона про те, як багато іноді можна втратити, ігноруючи чиїсь почуття або просто не бажаючи помічати їх. Життя було б набагато простіше, якби наше серце не змінювало кольору – якби не кидалися з крайності в крайність: від дружби в любов і навпаки. Часто людина, яка може піти за вами і в вогонь, і в воду, – зовсім поруч. І дуже важливо на це вчасно звернути увагу і не ігнорувати, адже через байдужість можна не тільки втратити дорогого і рідну людину, але й відчути справжню силу самотності. Тому не варто міняти колір свого серця і травмувати цим серце іншої людини.

Нагадаємо, що, хоч в дискографії співачки вже не один десяток танцювальних хітів, які отримали підтримку від кращих ді-джеїв планети, це тільки третій україномовний сингл. До цього Наталі вже презентувала дві пісні: – “Серце” і “Без почуттів”, які отримали хороший фідбек від українських слухачів.

Залишити відгук