Співачка Наталка Карпа не заставила своїх прихильників довго чекати, після прем’єри треку #гойдай, рівно за тиждень, прем’єрить відео роботу на цю ж пісню. Режисером нового кліпу артистки став Володимир Шурубура, у них була співпраця, адже відео на пісні «Сонцезалежна» та «Літо,літо» екранізував саме він.

З Володимиром, працювати досить легко, він вміє знаходити підхід до кожного, хто є на знімальному майданчику,

зізнається співачка.

Я відразу одобрила ідею та сюжет кліпу, тому що він справді цікавий і навіть я скажу-несподіваний.

Без форс мажорів під час процесу зйомок не обійшлось, курйоз трапився з головним героєм, який за добу до зйомки потрапив ургентно у лікарню.

Коли ми з режисером зрозуміли, що завтра зйомка, а в нас немає головного героя-почалась паніка. Тут така річ, що просто під певну дату бронюємо камери, купу техніки, ще більше людей, і потім точка відліку почалась, назад не можна. Ловила себе на думці, що пройшлась по всій чоловічій частині своїх друзів, прикидавши хто б зміг знятись. Тут ще такий нюанс, що головний герой мав бути мужнім, але водночас і дуже милим, а ще він мав зніматись з голим торсом(!), тому ідеальне тіло #musthave . Наступний етап – були модельні агенства, але оскільки часу було обмаль – тому те, що в них залишилось «хлопчики-красунчики-нарцисики», «метросексуали», ну і до того всього геть юні, – нам не підійшли. Не повірите, я у повному відчаї йшла вулицею і розвертала головну вправо-вліво, як модельний скаут, шукаючи, а раптом..),

розповідає Наталка.

На площадці окрім знімальної групи,ще мала працювати додаткова творча група, яка знімала та відповідати за бекстейдж. Майже в останній момент, я подивився іншими очима на одного хлопця з бекстейдж-team, коли прислав Наталі фото, вона у відповідь відписала: «Моя подруга запитує, де ми в Україні взяли Малуму?».

Ось так, Назар Воробець, став головним героєм в нашому кліпі! Це був дебют, перша головна роль хлопця у музичному відео. Тому у випадки долі варто вірити!

ділиться з нами режисер кліпу.

Ще в кліпі можна буде побачити красиве ретро авто, і як зізінається співачка, в якої пятнадцятирічний стаж водіння, за кермом такого ретро красеня вперше. Хоча режисер посадив Наталку не лише за кермо, але і на капоті співачці довелось записати достатньо синхронів.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук