Наталка Карпа не зраджує своїм традиціям та кожного року, саме влітку, випускає новий хітовий трек. Попередні роки були такі спекотні композиції як: «Літо, літо», «Сонцезалежна», «Вірна», а от цього літа Наталка підготувала трек, який немає такої тотожності з найулюбленішою порою року українців-літом, але не є від цього менш спекотнішим та хітовішим. Дует авторів Олександр Корж (текст) та Нана Ковальова (музика), для співачки є не лише хорошими друзями, але й фартовими, з їх легкої руки у Сонцезалежної співачки розпочався новий потужний виток у кар’єрі.

Для мене, «ГОЙДАЙ», це особлива пісня, не тільки тому, що написали її, знакові для мене автори, ті ж, що й «Сонцезалежну», але й тому, що після трьох років у шлюбі, ти по-особливому відчуваєш цю історію, і проживаєш її в реальності! Після «букетно-конфетного» періоду завжди починається буденне життя, яке складається з рутини, з усіма крайнощами, перемогами та поразками… з побутом та набором контрасних почуттів… Сила втримати кохання, та не втратити головного, ховається у простих речах: вмінні чути один одного, прислухатись до своєї половинки, та, щоб там не було, поважати один одного! Зберегти любов, та підтримувати її вогонь – це велика праця та мудрість!

От, саме про це моя пісня! В житті, можуть бути різні «розгойдування»,- головне не втратити в них, один одного. Розуміння того, що твоя половинка – це твій свідомий вибір, з усіма плюсами та мінусами, тому, кожному з нас необхідно вчись балансувати.

ділиться своїми роздумами артистка.

Над піснею працював саундпродюсер Андрій Бакун, бек-вокал Софія Сливка, гітара Володимир Оленський ( Елвіс). Вже відзняли відео роботу на нову пісню, тому прем’єра не за горами. Режисером виступив Володимир Шурубура.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук