Такий крок є експериментальним у жанровому розумінні та символічним, адже 2018 – це рік Жовтого Земляного Собаки, тому цілком можливо, що пісня завчасно приречена на успіх. Можливо, не зовсім скромна заявка відразу називати пісню хітом, але Всесвіт чує, і правильно озвучений меседж знаходить свою мету.

ділиться співачка у Фейсбуці

Для нашої команди це справжній експеримент,ми вирішили зробити дещо незвичне, натомість, люди, котрі вперше прослуховували пісню перепитували: «Наталко, це справді ти?».
Зараз активний час для українських артистів – треба тільки підхоплювати хвилю і створювати щось нове, не потрібно боятись експериментувати.

Хоча по своїй суті я справжній консерватор, але зважилась на дещо нестандартне для себе! Можливо, хтось і скаже, для чого ризикувати, якщо є вже стиль, образ, але вихід за рамки свого – справді мотивує, знаходити щось цікаве, відкривати, ще непізнанне.

додала Наталка

Спробувати новий напрямок у творчості артистку спонукали автор композиції Тарас Тополя, котрий подарував даний хіт в день весілля співачки з Джексоном. Минуло два роки і новий танцювальний трек дочекався свого часу. Саундпродюсером пісні виступив Андрій Бакун.

Залишити відгук