Наталка Карпа - Тип

Наталка Карпа – Тип

Виконавець: Наталка Карпа

Жанр: Поп, Танцювальна

21 червня, 2018

Відома українська співачка Наталка Карпа презентує першу пісню «Тип» з нового альбому «Сонцезалежна» в якій розповість про свій тип протилежної статі. Пісня під назвою «Тип» – повною мірою характеризує образ співачки та неабияк підходить до літнього сезону.

Автором пісні є відома на просторах українського шоу-бізнесу хітмейкер – Ольга Кутиніна. Яку з Наталкою пов’язує власна цікава історія. Як виявилось, Наталка достатньо довго шукала Ольгу для співпраці, а звела артистів сама доля.

Я знала, що є така Ольга Кутиніна, яка просто таки хітмейкер» Вона має цікаве бачення, чудове відчуття, як має звучати сучасна українська танцювальна музика. Попередні її роботи багато де ротувалися, можна сказати, що вони стали справжніми хітами. Нас з нею звів щасливий випадок, а точніше – доля.

поділилася Наталка.

Та і пісню співачка відразу відчула і поставила на особливе місце в новому альбомі, адже вона літня, позитивна, легка, а головне, її зрозуміють усі дівчата, бо тема, яка в ній відривається – вічна.

Ти мій тип, але тіло не слухає розум» – тому що розум тобі підказує, що він не такий, але ти нічого з собою зробити не можеш. Я думаю, це такий стан, який переживала не одна дівчинка і жінка. Незважаючи на переконання оточуючого середовища, тебе все одно до нього тягне і ти не уявляєш без нього свого життя. Тобі хочеться кожної хвилини, секунди бути саме з ним…

коментує співачка.

Незабаром Наталка презентує літній кліп на нову пісню, а також співачка планує цілий ряд сюрпризів на кінець літа.

Залишити відгук