Наталка Карпа – В обіймах

Виконавець: Наталка Карпа

Жанр: Поп

31 жовтня, 2018

Популярна українська співачка Наталка Карпа представила нову осінню композицію – «В обіймах» і розповіла, про що мріє кожна дівчина холодними вечорами.

Сонцезалежна співачка знову зігріває шанувальників своїм теплом. Цього разу Наталка подарувала слухачам ніжний романтичний трек під назвою «В обіймах». Автором пісні є талановита галичанка – Тіна Петрів, яка разом з DJ Glova зробили цю композицію якісним осіннім треком у стилі deep house.

Перший раз демо цього треку я почула ще весною, тоді ж познайомилася і з Тіною Петрів, яка написала текст і музику цієї пісні. Коли я почула «В обіймах», відразу зрозуміла, що хочу її взяти собі в репертуар, але притримати запуск до осені, бо мені вона здалася гарним осіннім треком. Навіть психологічно, коли починаються холоди, накрапає дощ, починається опалювальний сезон – ти заварюєш гарячий чай з медом і, десь підсвідомо, закриваючи очі, ти розумієш, що хочеш в обійми коханої людини. Тому, відповідно, мені хочеться всіх меломанів, слухачів огорнути ніжними обіймами якісної української музики.»

поділилася Наталка Карпа.

«В обіймах» увійшла в альбом «Сонцезалежна», який Наталка презентувала у серпні цього року. Щодо відеороботи, наразі артистка не планує випускати кліп, але вже має кілька ідей для візуалізації пісні. Цього разу Наталка вирішила дати пісні шанс бути почутою, а слухачам можливість права вибору: «Якщо наші слухачі в радіоефірах підтримають цей трек – життя ідеям у вигляді відеоісторії ми дамо однозначно, тому гарного прослуховування і теплої, яскравої, якісносаундної осені».

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук