NK – Тримай. Lyric відео

Виконавець: NK (Настя Каменських)

Жанр: Поп

1 червня, 2018

Настя Каменських презентувала свою композицію “Тримай” на “Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою”, який відбувся ще в квітні. Уже тоді трек викликав захват у фанатів.

На офіційному YouTube-каналі Каменських з’явилося lyric-відео на україномовний трек. У відеороботі співачка з’явилася у дуже відвертому образі.

Ця пісня для мене дуже особиста, тому і лірик-відео вийшло ніжним і інтимним. Думаю, кожна дівчина дізнається в цьому відео себе. Коли ми закохані, приховати свої почуття і емоції неможливо. Це дуже трепетне і окрилює почуття, яке я бажаю випробувати кожному. Кохайте і будьте коханими

поділилась емоціями співачка

Режисером лірик-відео стала талановита Соня Плакидюк:

Ми дуже хотіли передати грайливий, але, в той же час, дуже ніжний образ Насті. Зберегти в відео натяк на приватність. А незвичайну і шалено модну аранжування треку підтримали ефектами і стилізацією 90-х – 2000-х з дотриманням всіх канонів ретро-естетики.

За словами Соні Плакидюк, в планах було зняти лірик-відео за останніми західним тенденціям – не просто самотній текст, а візуальне доповнення красивою картинкою:

Ми так захопилися процесом … тому не здивуюся, якщо багато хто подумає, що це повноцінний кліп. І це нормально, адже останнім часом навіть у світових артистів стирається грань між офіційним кліпом і ліриком. Кожен артист хоче вражати і дивувати. Впевнена, у нас це теж вийшло.

Залишити відгук