Нумер 482 презентують четвертий трек з нового, третього за рахунком альбому в творчості групи. Трек отримав назву “Коли вона поруч”. Останній раз гурт презентував свій трек навесні, пісню, яка впевнено оселилася в ефірах українських радіостанцій – композиція Важлива.

Влітку гурт взяв участь у популярному тв шоу Х ФАКТОР… і пройшов всі випробування табором і зірковим журі.
Під час конкурсу вокаліст Віталій Кириченко втратив голос і лише диво врятувало групу від передчасного сходу з дистанції.

9 грудня група проводить свій великий сольний концерт в Carribian club де заспіває разом з гостями пісні з попердніх альбомів, проанонсує гостям свої музичні експеременти.
Нагадаємо, що гурт відновив свою музичну діяльність в 2014 році виходом сінглу “Добрий ранок, Україно”

В кожного справжнього чоловіка є його персональна муза. Та, хто надихає, та, яка може змінити все лише однією своєю появою. Та, заради якої чоловік готовий робити навіть божевільні, і не тільки, речі.
НУМЕР482 скопище брутальних, незалежних і часом цинічних чуваків, які завжди вважали, що жінка в групі – це фішка шкільних груп і поп-виконавців.

Все тече, все змінюється – так і НУМЕР482 змінився, коли в колектив на тимчасовий проект “ПО-ІНШОМУ” у 2016 році прийшла тендітна і витончена клавішниця Саша Сайчук. Прийшла на проект а залишилася, сподіваємося, надовго.

“Коли вона поруч” ми хочемо присвятити тим особам, з появою яких, в нашому житті змінюється навіть щільність навколишнього повітря.
“Коли вона поруч” – гімн жіночій харизмі.
“Коли вона поруч” – співають хором нумера, як представники великої чоловічої армії щасливих підкаблучників.

Залишити відгук