Півроку тому група O.Torvald пройшла, мабуть, найскладніше випробування в своїй кар’єрі – участь в Євробаченні-2017, після чого колектив почув чимало критики на свою адресу.

Після поразки на Євробаченні-2017 і підвищеної уваги преси, O.Torvald зробили різкий крок назад. Група переїхала на нову базу для репетицій, змінила обстановку і чого б це не коштувало – повністю відключили себе від зв’язку із зовнішнім світом.

Цією божевільною весною ми мріяли про одне – повернутися в студію і працювати над новою музикою

зізнається Женя Галич

Наш новий реліз – це вже не ЕР, але ще не альбом. Бісайди. Збірник синглів, дуже різних за настроєм і звучанням. Об’єднує їх лише одне – творча свобода. Ми дійсно скучили за музикою! Занурилися в процес з головою і просто грали-грали, кожен день і кожну ніч. Я радий, що цей реліз ми зробили повністю самі. Костя Пуга – наш концертний звукорежисер дебютував в ролі саунд-продюсера. Більшу частину пісень ми писали наживо. У них є найважливіше для мене – відчуття того, що, пройшовши стільки всього, ми все ще звучимо як єдине ціле.

У реліз увійшли п’ять абсолютно нових пісень і три бонус-треки: кавер на L.V. гурту Скрябін, вже відомий шанувальникам групи дует з Бумбокс «вечiр в Рiо» і ремікс від Nick Nicker.

Самі учасники визнають, що новий реліз – самий еклектичний в дискографії групи. Модний пост-блюз «Марiя», надривна «У подушках» – з вкрапленнями електроніки і хором (можна тільки уявити, яким буде концертний номер!), Меланхолійний гранж «Не я» і розмашистий інді «Лiхтарi» з патентованим саундом від The Maneken (здається , вперше в контексті рок-музики).

Залишити відгук