Олег Винник – Дай мені помріяти (OST “Зачарований Принц”). Відео

Виконавець: Олег Винник

Жанр: Поп

22 травня, 2018

У той час поки шанувальники Олега Винника очікують від свого кумира кліп на заголовну пісню концертного туру 2018 – «Ти в курсі», артист вирішив здивувати їх абсолютно несподіваним відео на вже відому, але трохи забуту самим музикантом композицію «Дай мені помріяти». Трек з третього авторського альбому «Роксолана» був написаний Винником 6 років тому, але з тих пір співак жодного разу не виконував його зі сцени.

Нова робота Олега Винника – це колаборація з творцями анімаційного фільму «Зачарований принц», в українському дубляжі якого артист озвучив головного героя. Сцени, в яких фігурує Олег, органічно поєднуються з кадрами з мультфільму.

Коли від творців анімації надійшла пропозиція записати саундтрек, а також зняти на нього кліп, я відправив їм на вибір кілька пісень. І був приємно здивований відповіддю такого змісту: «Таке відчуття, що композицію «Дай мені помріяти» ви написали спеціально для даного мультфільму». Я ніколи не будував плани і не ставив ставки на цей трек, але в процесі зйомок зовсім інакше на нього подивився,

зазначив музикант.

У кліпі Олег Винник постає в двох образах: власне, уособлює роль принца, якого озвучив в анімації, а також з’являється в уже звичному для глядача амплуа рок-музиканта, виконуючого свою композицію.

Залишити відгук
Увійти: