Олександр Пономарьов - Неймовірна. Відео

Олександр Пономарьов – Неймовірна. Відео

Виконавець: Олександр Пономарьов

Жанр: Поп

22 вересня, 2018

Після інтригуючого тизеру кліпу “Неймовірна” фанати творчості Пономарьова з нетерпінням чекали глибоку і ліричну новинку від артиста. І він не змусив довго чекати. Олександр Пономарьов презентує відео “Неймовірна”.

У сюжет кліпу лягла історія про кохання, як про найпрекрасніше, що може подарувати людині життя. Артист і режисер кліпу хочуть показати своїм сюжетом, що якщо чоловік любить жінку, для нього немає нічого неможливого, і складна особливість дівчини не перешкода. Гарний, романтичний кліп про те, що можна бути абсолютно щасливим, якщо цього захотіти, незважаючи ні на що.

Кліп “Неймовірна” про те, що людське щастя доступно всім! Любов – чудо, здатність любити – талант, щасливий той, кому пощастить знайти в собі цей талант, як герою кліпу, тому що одним поглядом і посмішкою можна подарувати людині надію навіть у безнадійній ситуації, а надія дуже часто лікує! У цій історії чоловік любить жінку, і для нього немає нічого неможливого, а складну особливість дівчини він сприймає, як звичайне життя. Таким і повинен бути справжній чоловік.

говорить про нову відеороботу Олександр Пономарьов

Режисером кліпу вже в третій раз виступив Влад Разіховскій.

Олександр надіслав мені пісню в демо-версії, де ще не був записаний оркестр, дудук, а тільки голос і рояль, але навіть в такому вигляді ця пісня з перших нот взяла за душу. Мені як режисерові хотілося показати ту силу чоловічої любові, яку Олександр вклав в пісню. Я зняв багато кліпів, але ця робота вже з перших кадрів почала пробирати мене до мурашок. Ви знаєте, коли ми знімали сцену на березі океану в Португалії, Олександр дав таку емоцію, що у мене закралася думка, що десь є ця “Неймовірна”, але це особисто моя думка. А так, скажу одне, Вас довго не відпустять емоції отримані від перегляду.

коментує режисер відео

Коли ми приїхали до Португалії і почали знімати кліп, я зрозумів що таке “кадр на мільйон”.

оператор кліпу Олексій Мілокст отримав незабутні емоції від роботи

Головну героїню зіграла українська співачка Іва Холодова, вона вже виступала автором закадрового тексту в кліпі “полонених”, а тепер вона стала автором закадрового тексту та співавтором ідеї кліпу для пісні “Неймовірна”.

Залишити відгук