Український співак Олександр Порядинський, який здобув популярність завдяки перемозі в шоу Х-фактор, продовжує підкорювати вітчизняний музичний Олімп. Після низки гастролей і написання авторських треків, його творчість вийшло на новий рівень – Олександр представив широкій публіці перший відеокліп.

Тривалий час Олександр Порядінскій, тріумфатор гучного в Україні талант-проекту, шукав «свою» пісню, яка б лягла в основу його дебютного кліпу.

На щастя, поет і композитор Андрій Француз підібрав потрібні слова і музичну палітру, котрі ідеально відобразили внутрішній світ 20-річного артиста. Лірична композиція «Непокiрна» миттєво увірвалася в ефіри радіостанцій, що підштовхнуло команду Порядинського зняти на український хіт не менше вражаюче відео.

Режисером кліпу «Непокiрна» став Олег Борщевський, який колись працював з Бумбокс, НеАнгелами, Потапом і Настею та іншими топовими артистами. Основною локацією відео став Оперний театр міста Чернігів, на сценічних підмостках якого і відбувалася магія.

Мені захотілося візуалізувати «Непокiрну» через призму власних почуттів, але я не бачив себе центральною фігурою кліпу. І Олег Борщевський запропонував концепцію – розповісти про життєві труднощі, непокори, емоційності за допомогою танцю тендітної балерини. Дівчина своєю працею, вірою і силою волі крізь терни досягає цілей. Втім, як буває і в стосунках.

розповів Олександр Порядинский

Головною героїнею кліпу «Непокiрна» стала дворазова призерка чемпіонату світу зі спортивних танців, виконавиця провідних партій в спектаклях «Попелюшка», «Лускунчик», «Білосніжка» – балерина, модель і актриса Аліна Коржова.

Залишити відгук