Через кілька років після тріумфу на шоу «Х-Фактор», юний Олександр Порядинскький перетворився на справжнього чоловіка з чітким уявленням свого майбутнього. Зміни торкнулися не тільки зовнішності артиста, а також внутрішніх якостей і позиціонування молодої людини. Сьогодні Сашко успішно гастролює країною, в творчому арсеналі якого є пісні від іменитих хітмейкерів. Від того хлопця з української глибинки, учасника 4 сезону талант-проекту, незмінними залишилися прагнення до перемог, щирість, безмежна працездатність і нетривіальні голосові дані.

Днями відбулася прем’єра нової композиції Олександра Порядинського – «непокiрна». Україномовний трек, автором якого став поет і композитор Андрій Француз, обіцяє стати свіжим витком у кар’єрі музиканта. Робота над піснею тривала кілька тижнів – від створення до фінальної версії, а запис пройшов всього за дві години.

Пісня «непокiрна» стала одкровенням, мені навіть не соромно говорити, що після зведення треку захотілося розплакатися. Вся команда виконала колосальну роботу, Андрій Француз зміг у звучанні і текстовій складові передати те, що відбувається у мене в душі!

ділиться Порядинскький.

Залишити відгук