Українська співачка Ольга Цибульська представила новий стильний кліп на пісню «Сукня біла». Це музичне відео вражає запальними танцями та елегантними нарядами. Також в ньому вперше з’являється чоловік артистки.

Коли ми обговорювали кандидатів для зйомок, я вирішила, що жениха в кліпі повинен зіграти мій справжній чоловік, а не актор, тому що в цей раз я не буду грати ніяких ролей, а буду самою собою і розповім правдиву історію, яка знайома кожній дівчині. Щоб прийти до справжнього щастя, іноді доводиться не один раз спіткнутися. Та й усім давно цікаво, за кого Оля Цибульська вийшла заміж, ось я і вирішила підняти завісу,

говорить співачка.

Зйомки кліпу проходили в Києві на кіностудії. Спеціально для роботи над роликом були побудовані декорації, які доповнили справжніми коровами-актрисами. Фільмографії останніх, як відзначають творці, позаздрить будь-який професійний актор.

Оля не тільки не боїться скажених експериментів і з готовністю виконує всі задуми режисера, а й сама дивує крутими ідеями – вона просто мрія, а не співачка!

коментує роботу над відео кліпмейкер Інна Грабар.

Цікаво, що у самої Олі весілля не було, але незважаючи на цей факт, артистка може вважатися справжнім гуру в весільних питаннях. Адже за свою кар’єру найспівочіша ведуча країни провела понад 600 церемоній. «Мені часто задають питання:« Цибульська, як вийти заміж?» І в цьому кліпі я вам нарешті розповім і покажу», – розповідає артистка.

Залишити відгук