Молодий український виконавець – Макс Сидоренко під творчим псевдонімом OMELONI дебютував з композицією “Virtuoz”, котру артист написав сам.

Макс – яскравий представник покоління «хайпу». Кілька років хлопець успішно будував кар’єру стиліста, створюючи образи для відомих українських моделей, телеведучих та артистів. У його роботах завжди панував творчий хаос, яскраві фарби били ключем, а лінії ніколи не були рівними. Переповнений креативом Макс вирішив розширити горизонти і замислився про сольну кар’єру.

«Virtuoz» означає – той, хто досконало володіє певними навичками. А я дійсно вмію віртуозно відриватися, танцювати та перетворювати світ навколо на суцільну вечірку! І роблю це з розмахом!

коментує OMELONI.

Свою цільову аудиторію, музичний стиль та назву проекту, Макс коментує так:

Коли ми разом з друзями на кухні придумували проект OMELONI, не було жодних серйозних ідей чи стратегій. Назва просто прийшла в голову, ніби завжди чекала своєї миті, щоб народитися. Вона стильна, звучить, та на всі 100% моя. Такою ми робимо нашу музику! Я обожнюю вечірки, танці та красивих людей. Сподіваюся, проект OMELONI допоможе таким людям знайомитися, цілуватися та танцювати до знемоги.

Залишити відгук