Без зайвих слів, “кілограмових” прес-релізів і гучних заяв український електро-фольк гурт ONUKA на чолі з ідеологом і солісткою Натою Жижченко оголосив про вихід нового студійного альбому “MOZAЇKA”.

MOZAЇKA — це історія про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося

коментує Ната Жижченко.

У минулому році ONUKA презентувала дві композиції з нової платівки – «Guns Do not Shoot» і «VSESVIT». Тоді фанати, і журналісти відзначили, що нові роботи відрізняються від всього, що група робила раніше.

За словами Жижченко, у кожного треку «MOZAЇKA» є своя тема та історія. Тут і роздуми про роль людини у Всесвіті, про силу голосу кожного, про самотність публічних людей, і повернення до теми Чорнобиля, з якої ONUKA працювала в міні-альбомі Vidlik, а також композиції, присвячені рідним людям, включаючи трек «Хто» -визнання Нати в любові чоловіку і саунд-продюсеру Onuka Євгену Філатову (The Maneken).

Також вихід «MOZAЇKA» супроводжується фотовиставкою в київському метро. Стогодні ( 22 березня ) в фойє станції “Золоті ворота” з 12:00 і до півночі гратимуть всі десять нових треків групи. Сам же фотопроект включає 10 фотографій ONUKA, знятих в київському метро, ​​а поруч з кожним знімком розміщена інформація про мозаїку метро і музику групи. Виставка працює до 5 квітня.

Залишити відгук