Panivalkova – ексцентричне мультиінструментальний жіноче тріо з двома європейськими турами і більш ніж 50 концертами за плечима. Їх музика спонукає слухачів любити людство, незважаючи на національність, расу і віру. Незвичайний підхід і саунд групи вже оцінили в шоу Х-фактор і на нацвідборі Євробачення в 2017 році. А вже в цьому році вони представили Україну на найбільшому європейському Шоукейсі Eurosonic Noorderslag 2018 і дали інтерв’ю радіо BBC.

Morphom – музикант і співак, який встиг попрацювати з десятками відомих артистів України. На його рахунку співпраця з Джамалою, Мар’яною Головко, Євгеном Філатовим, Pur:Pur і іншими артистами. Остання співпраця з Pianoбой принесло йому перемогу в номінації “Кращий дует року” на одній з головних музичних премій України – Yuna.

У березні Panivalkova і Morphom вирішили об’єднатися, щоб створити справжній “Суперхіт”.

Єдине, що заважає нам всім – це нелюбов до себе, невпевненість в собі і, як наслідок – вразливість через думки інших людей. Тому завдання кожного – знайти свій голос, почути свої справжні думки і мрії і діяти. Незважаючи на серйозний зміст пісні, її іронічна назва походить від жарту про музичну тусовку і стійких амбіцій “написати суперхіт”. Що таке хіт, скільки він буде популярним, що повинна нести пісня, щоб стати “суперхітом”? Чи варто взагалі музикантові думати про це? Цікаві питання, які ми поставили собі і своєму проекту

коментують Panivalkova.

Цікавим є той факт, що, крім електронних бітів і синтезаторів, в пісні використовуються body-percussion (принцип, за яким звуки створюють за допомогою людського тіла – кліків, легких ударів, ударів і т.д.) і соло на віолончелі XVIII століття від відомого київського віолончеліста Дениса Караченцова.

Це дуже незвичайний експериментальний проект для нас. По-перше, ми ніколи не писали пісню в тісному співавторстві з іншими музикантами. По-друге, електронна музика і всі її складові для нас нові і незвичайні. Для наших слухачів, які звикли до акустичних пісень, це буде сюрпризом, і нам цікаво, як вони будуть сприймати цей трек

кажуть Panivalkova

Залишити відгук