Pianoбой – Все, що тебе не вбиває. Відео

Pianoбой – Все, що тебе не вбиває. Відео

Виконавець: Pianoбой

Жанр: Рок

11 квітня, 2018

Питання дитячого цькування, неприйняття і буллінгу дуже гостро стоїть в сучасному суспільстві, тому знамениті і впливаючі на порядок денний люди не можуть ігнорувати реалії. Так, сьогодні всі обговорюють прем’єру нового кліпу Pianoбой “Все, що тебе не вбиває” проти дитячого цькування і неприйняття.

Музикант, характеризуючи свою нову пісню “Все що тебе не вбиває”, говорить, що це відео про те, як складно жити в сучасному суспільстві людям, що відрізняється від тих, що оточують їх. Це кліп про тих, кого не розуміють, кого бояться або переслідують. А ще про тих, хто обов’язково вистоїть і переможе.

В цю пісню я вклав сильні емоції, пов’язані з багаторічним пошуком себе у світі. Як і інші прості люди, я проходив через неприйняття оточуючими мого “я” і моєї музики, через підстави колег і зневіру друзів, через розчарування в собі і агресію хейтерів. Цим треком я хотів би підтримати всіх, хто відчуває себе дивним і не таким, як усі. Не бійтеся поразок, не бійтеся робити помилки, не бійтеся бути собою, навіть якщо ви не схожі на більшість. Кожна людина в світі є унікальною. А все, що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим!

ділиться соліст гурту Pianoбой Дмитро Шуров

При цьому “Все, що тебе не вбиває” – музичний відео-заклик перестати закривати очі на прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на це увагу.

Хлюпики, над якими всі сміялися, стануть Стівами Джобсами і Марками Цукербергами, некрасиві і затюкані класом дівчата – супермоделями, вічно відстаючі лунатики – геніальними винахідниками, а діти з обмеженими можливостями – новими Стівеном Хокінгом.

додають артисти

Залишити відгук