Анастасія Прудиус – нове ім’я в музиці. За освітою економіст міжнародник і перекладач, Анастасія Прудиус в душі співачка. Дівчина активно бере участь у вокальних телевізійних шоу і сама пише пісні, вкладаючи в них все емоції.

Її чуттєва і легка пісня “Я люблю тебе” народилася під напливом почуттів Насті до коханої людини.

Я закохалася і до мене прийшло натхнення, завдяки якому я зробила подарунок своєму хлопцеві на його день народження. В один момент я просто почала грати на роялі і співати, пісня вийшла дуже легкою і ніжною. Пізніше, я вирішила що хочу поділитися з усіма моїми особистими переживаннями. І разом з одним із найталановитіших аранжувальників Юрієм Абрамовим, з яким дуже точно вдалося підібрати правильне “обрамлення” моїх почуттів, ми зробили аранжування до цієї пісні.

Народилася Настя в Харкові, де з 5-ти до 13-ти років займалася балетом в хореографічній школі. З 7-ми років почала займатися музикою по класу фортепіано в Харківській музичній школі імені Бетховена, в 14-ть років закінчила її з червоним дипломом. Брала участь і ставала переможцем у багатьох національних та міжнародних конкурсах. Дев’ять місяців тому з Харкова дівчина переїхала до Києва, де вирішила продовжувати свою вокальну кар’єру, взявши участь в шоу “Голос країни” на телеканалі 1 + 1.

Залишити відгук