«Місто Лева» продовжує наповнювати ріку української музики новими якісними зразками. Тут було створено новий поп-роковий гурт «Red Sofa». Його основу склали молоді музиканти: Корнило Олег (вокал), Олійник Володимир (гітара), Почверук Віталій (бас гітара) та Микульський Роман (барабани). Назва «Red Sofa», як зізнались самі хлопці з’явилась через те, що у одного з них дійсно є великий червоний диван, власне на якому і народжувались їхні творіння. Спочатку банда задумувалась як акустичний проект, але за справу взявся відомий львівський саунд-продюсер Роман Микульський і тепер гурт отримав цікаве звучання з елементами духових та струнно-щипкових інструментів.

У свіжому синглі «Ти знаєш» йдеться, у першу чергу, про почуття вдячності – про вдячність за життєвий досвід, про вдячність світу за те, що він дає нам, а також про віру у мрії, які обов’язково здійснюються.

Пісня народилася майже випадково! У 2016 році, коли у нас вийшов сингл «Так як ти», ми їздили презентувати його у Івано-Франківську. Ну і після всіх офіційних івентів ми зайшли до наших друзів, Андрія і Тані, з якими вже не бачились купу років. Ну і наша подруга попросила щось їм заграти…Ми сіли знову ж таки на той диван (правда цього разу в них стояла Green Sofa, а не Red) і просто зімпровізували що-небудь. І саме після цієї імпровізації і народилась пісня «Ти знаєш», що стала одною з найулюбленіших для цілого гурту! Сподіваємося, вам також ця композиція припаде до душі.

прокоментував новинку Володимир Гайдай

У найближчому майбутньому гурт буде працювати над створенням кліпу до синглу а також над повноцінним альбомом.

Залишити відгук